Beauty Master

Úvodní stránka

Beauty master koncept

PRO VŠECHNY ŽENY PODNIKAJÍCÍ V OBLASTI KRÁSY A PÉČE

BEAUTY MASTER KONFERENCE

BEAUTY MASTER KONFERENCE největší vzdělávací akce roku pro všechny ženy podnikající v oblasti krásy a péče. Skvělá příležitost, jak posunout své odborné i podnikatelské zkušenosti. Osobní rozvoj, který je nedílnou součástí podnikání. Je to jedinečná akce, kde se můžete seznámit s kapacitami v oboru a poznat další stejně naladěné lidi. 

PRVOTŘÍDNÍ OBČERSTVENÍ PO CELÝ DEN

NETWORKING SE ŠPIČKAMI V OBORU

OBĚDOVÉ MENU PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY

ZÍSKÁNÍ CENNÝCH KONTAKTŮ Z OBORU

FOTOGRAFIE Z MINULÉHO ROČNÍKU

BEAUTY MASTER KOSMETIČKA ROKU

HLEDÁME INSPIRATIVNÍ KOSMETIČKY

SOUTĚŽ O TITUL BEAUTY MASTER KOSMETIČKA ROKU 2020

Přihlašte se do soutěže Kosmetička roku 2020. Ukažte své profesní i podnikatelské zkušenosti. Pozvedněte naše řemeslo o úroveň výš. Staňte se Kosmetičkou roku 2020 nebo podle hodnocení klientů jednou z nejoblíbenějších kosmetiček v ČR.

← NOMINOVANÉ KOSMETIČKY

ON-LINE HLASOVÁNÍ KLIENTEK

O NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOSMETIČKU ROKU 2020

Hlasujte pro svou oblíbenou kosmetičku. Ocenění získá kosmetička, která obdrží nejvíce hlasů prostřednictvím on-line hlasování. 

NOMINUJTE SVOU OBLÍBENOU KOSMETIČKU

Máte svou oblíbenou kosmetičku? Pak byste ji měli nominovat na Kosmetičku roku 2020. O tom, která kosmetička získá titul rozhodujete vy a další klientky. Hlasování bude probíhat online. 

ZAKLADATELKY PROJEKTU

Myslíme to vážně… 🙂

Záleží nám na kosmetickém oboru. Naším cílem je prostřednictvím BEAUTY MASTER konceptu přinést ženám nejen odborné vzdělávání a inovace, ale současně podpořit sebepoznání a radost z práce.