Beauty Master

Vize

Vize

„Pokud jste se narodila bez křídel, nic jim nebrání v růstu.“ Coco Chanel

 

PŘEMÝŠLELI JSME O VÁS...

Víme jak skvělou práci odvádíte. Široký rozsah vašeho zaměření od odborné znalosti pokožky, přes celostní pohled na fungování organizmu a psychickou kondici klientky, až k podnikatelským a obchodním dovednostem. A proto vznikly projekty BEAUTY MASTER kosmetička roku a KONFERENCE pro ženy podnikající v oblasti krásy a péče.

 

O nás

Pavlína Vašáková

Jako kosmetička pracuji od roku 2011. O rok později jsem si splnila sen a založila Divine spa – Beauty Institute and Daily Spa v Liberci, ve kterém zaměstnávám další kolegyně.

Často o naší práci přemýšlím, o rozdílech mezi námi. Co dělí tu úspěšnou od méně úspěšné. Roky jsem hledala cestu jak naše krásné řemeslo obohatit. A pak přišel nápad. Ocenění pro nás! Ocenění BEAUTY MASTER kosmetička roku.

“Jsem hledač harmonie života. Abych byla spokojená, potřebuju mít v životě rovnováhu. Svoji rodinu, kterou miluji, zároveň ale také svůj osobní prostor, cvičení jógy, kvalitní jídlo a v neposlední řadě pracovní realizaci. Všechna má důležitá rozhodnutí v životě byla velmi intuitivní a dělala jsem je srdcem. Každé dítě, které se mi narodilo, mě neuvěřitelně transformovalo. S prvním synem přišla síla, s dcerou ženská energie a s nejmladším synem se mi otevřelo srdce.”

DANA JIČÍNSKÁ

Kosmetice se věnuji přes 20 let. Pracovala jsem na různých pozicích od poradkyně, přes organizátorku speciálních akcí, až po vedení kosmetické značky, ambasadorku a školitelku pro prestižní mezinárodní kosmetickou firmu.

 BEAUTY MASTER konference je pro mě osobně způsob jak podpořit úroveň kosmetického oboru tím, že vybudujeme tvůrčí a důvěrný prostor pro odborné vzdělávání a osobní rozvoj. Mám pocit, že takový projekt tu už dlouho chyběl.

Považuji za důležité propojovat získávání profesních dovedností se sebepoznáváním. Jsem přesvědčená, že posílením vlastní hodnoty zraje moudrost, jejímž prostřednictvím jsme schopni svým klientům nejen poskytovat vysokou úroveň služeb, ale zároveň také předávat velmi kvalitní a užitečné informace.

“Jsem ženou, pro kterou je zásadní naslouchat své intuici. Každý proces, situace i pocity mají svůj čas, místo a tempo, kterým se potřebují vyvíjet a dozrávat. Uznávám aspekty života, které považuji za důležité, jako je vědomí vlastní hodnoty, respekt k jedinečnosti každého, osobní svoboda a vzájemná laskavost.“

VLASTINA SVÁTKOVÁ

„Moje maminka mi byla vždycky vzorem v tom, jak se o sebe starala a oblíkala. Naučila mě dělat střihy podle Burdy, šít, vnímat kvalitu, mít vkus, ale taky o sebe pečovat. Už na střední škole mě objednala na kosmetické ošetření ke své kosmetičce. Nikdy nezapomenu na hlavu pod ručníkem v napařovačce. Od svých třinácti až dodnes jsem ani jednou nevynechala. Jednou měsíčně zajít ke kosmetičce je pro mě stejné jako dát si ráno kávu na probuzení nebo čokoládu. Prostě bez toho možná lze přežít, ale nemám důvod si ubližovat 🙂 je to rituál, je to zvyk, je to láska. Láska k sobě samé.“

Autorka knižního bestselleru Prostor pro duši www.prostorprodusi.com